Hotel Maredis se nachází v obci Kořenov na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Hotel je vhodný jak pro individuální pobyty, pro pobyty rodin s dětmi. V zimě jsou k dispozici běžecké tratě na Jizerské magistrále. Pro příznivce sjezdového lyžování se ve vzdálenosti do deseti minut chůze nacházejí 3 lyžařské vleky, které jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Pro náročnější je možnost lyžování v lyžařském středisku Harrachov vzdáleném cca 5 km, Rejdice cca 7 km.
Hotel je vhodný jak pro individuální pobyty, pro pobyty rodin s dětmi, tak pro skupinové pobyty s velmi dobrým zázemím pro soustředění a sportovní kluby. Pobyty jsou vhodné pro aktivně trávenou dovolenou, ale také pro odpočinek a relax na klidném místě Kořenova. V hotelu se nachází mini wellness (vířivka, infrasauna) a v letních měsících venkovní bazén (16 x 8 m), volejbalové hřiště, stolní tenis, petanque, dětské hřiště, úschovna kol a lyží.
Hotel nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích a ubytování ve vytápěných bungalovech s možností celoročního ubytování.
Hotel MAREDIS nabízí pobyty se snídaní, s polopenzí nebo celodenním stravováním ve vlastní nekuřácké restauraci nebo na zastřešené či otevřené terase. Možnost venkovního grilování různých druhů mas, ryb a dalších pochoutek.

Hotel Diana se nachází přibližně 200 od sedačkové lanovky na Medvědín a asi 700 m od centra města Špindlerův Mlýn.

Horský hotel Kristýna se nachází ve Špindlerově Mlýně v údolí Svatého Petra přibližně v polovině cesty mezi hlavním skiareálem a sjezdovkou Stoh.

Apartmány ALICE se nacházejí v klidné lokalitě Klondajk s výhledem na skokanské můstky v Harrachově.

Wellness v Krkonoších: bohatý snídaňový bufet, 3-chodová večeře i slevová karta Yellow-point

Wellness pobyt v Lázních Libverda s polopenzí a wellness a masáží

Romantický pobyt jen pro Vás dva při svíčkách a lahví sektu v lázních Libverda.