otevřít menu
Státy a oblasti
 • Česká Republika
  550
 • Slovensko
  191
 • Polsko
  2
 • Rakousko
  8
 • Maďarsko
  51
 • Slovinsko
  36
 • Chorvatsko
  6
 • Itálie
  2
Blahodárný pobyt ve slovinských lázních nebo výlety do krásné přírody se slevou

Blahodárný pobyt ve slovinských lázních nebo výlety do krásné přírody se slevou

Dovolená ve slovinském Zreče

Pojeďte na dovolenou do slovinského lázeňského města Zreče v pohoří Pohorje (asi 100 km od Lublaně a 42 km od Mariboru) a užijte si pobyt plný relaxace a vodních radovánek. Bydlet budete v Terme Zreče Villas, sympatických vilkách u lesa a jezera Zreče, které jsou v těsné blízkosti hotelu s venkovním i vnitřními termálními bazény s atrakcemi, do kterých máte po celou dobu volný vstup. A navrch se těšte na jeden vstup do nabitého saunového světa!

Váš pobyt, to bude jeden velký relax. Do wellness centra, tedy do vnitřních a venkovních termálních bazénů máte po celou dobu neomezený vstup. Voda v bazénech má teplotu 27 až 35 °C a v teplých dnech zve k lenošení slunečná terasa.

Zreče

Koupání v léčivých termálních pramenech Terme Olimia

Lázně nabízejí koupání v moderních vnitřních a venkovních bazénech, které jsou prohlášeny za nejhezčí v celém regionu. Jejich teplota je 26 – 37 °C a koupele jsou doporučeny v těchto vodách pro klienty, kteří trpí problémy pohybového aparátu, rehabilitují se po operacích následkem úrazu, trpí revmatickým, kožním a cévním onemocněním.

Naberte síly, užijte si relax a upevněte své zdraví v termálních lázních Bled

Jedno z nejkrásnějších alpských středisek wellness. Bled najdeme v podhůří Julských Alp těsně na hranici Triglavského národního parku. Z jedné strany tak na jezero shlížejí velikáni blízkých hor a z druhé strany se táhne poměrně rovinatá krajina až k hlavnímu městu Ljubljana.
Ubytujte se v Hotelu Park, který se nachází přímo u jezera

Léto s rodinou v Terme Laško

Terme Laško

Lázeňské středisko s nostalgickou atmosférou, nedotčenou přírodou a se svým bohatým kulturním dědictvím je vhodným místem pro dovolenou plnou odpočinku a pohody.

Dalším faktorem, které Laško zdobí je výroba místního stejnojmenného piva. Tento lahodný produkt se vaří v pivovaru Laško již od roku 1825 a ochutnat můžete i další znamenité pivo značky Zlatorog.
Ubytujte se v hotelu Thermana Park Laško, který se nachází uprostřed klidného parku vedle řeky Savinja.

Tipy na výlety ve Slovinsku 

Hrad Predjama

Hrad Predjama

Hrad se nachází cca 9 km severozápadně od Postojne. Překvapí vás svým unikátním postavením – je totiž vsazen do středu svislé 123 m vysoké skály. Malebné vzezření dokresluje řeka Lokva, která nenápadně mizí do podzemí hluboko pod hradem. První zmínky o hradu pocházejí již ze 13 stol. Dnešní podoba pochází z 16 stol. a můžete zde vidět stopy gotiky, románské a především renesanční architektury.

Škocjanské jeskyně

Škocjanské jeskyně

Společně s jeskyní Postojna patří Škocjanské jeskyně k nejvyhledávanějším krásám Slovinska. Pro svůj půvab a jedinečné krasové útvary byla roku 1986 zapsána na Seznam přírodního a kulturního dědictví UNESCO.

Národní park Triglav

Národní park Triglav

Triglavský národní park zahrnuje téměř celou část slovinských Julských Alp. Pojmenován je podle nejvyšší hory Slovinska – Triglav. Národní park se nachází na západě Slovinska v blízkosti italských a hranic. Park se táhne až na sever, kde sousedí s Rakouskem.