Villa Kabala se nachází v destinaci Szigliget mezi vinicemi s výhledem na Balaton.
Villa Kabala je ubytování adult only, s kouzelným výhledem na Balaton a vynikající Michelinskou restaurací. Villa Kabala si zakládá na udržitelnosti a má vlastní zeleninovou zahradu, vinice a vinný sklípek, peče vlastní pečivo a podává fermentované nápoje. Na místě je WIFI free připojení a možnost parkování. Villa Kabala nabízí také zahradu s terasou. Szigliget Castle and Museum 3,4 km od ubytování.
Villa Kabala nabízí světlé pokoje některé s panoramatickým výhledem na Balaton a soukromou terasou. Všechny pokoje jsou klimatizované a mají vlastní koupelnu se sprchou. Pokoje nemají přistýlky a ani dětské postýlky. Domácí zvířata jsou povolena po domluvě za poplatek. WIFI je zdarma.
Villa Kabala podává snídani vyrobenou z vlastních surovin a provozuje vynikající restauraci v minulosti oceněnou Michelin hvězdou. Zde je největší důraz kladen na lokální suroviny a moderní technologie. Ve Villa Kabala mají vlastní speciální zeleninovou zahradu, vlastní keramickou dílnu a vlastní pražírnu kávy. Podávají se doma kvašené nápoje, vyrábí si vlastní pečivo a pracují s přísadami vypěstovanými místními farmáři.

Wellness Hotel Kakadu je okouzlující hotýlek v přímém dosahu Balatonu s panoramatickým výhledem na okolní krajinu.

Ágnes Hotel je renovovaný lázeňský hotel vhodný pro odpočinek, relaxaci a rodinnou pohodu.

Hunguest Hotel Panoráma se nachází v centru města Hévíz, necelých 400 metrů od jezera a z horních pater nabízí nádherný výhled na město a jeho okolí.