Willa Arielka se nachází v přímořském letovisku Rewal, pouhých 150 metrů od široké písečné pláže a nedaleko centra města
Willa Arielka nabízí ubytování u moře a v blízkosti promenády s řadou atrakcí jako je SPA s jacuzzi a s bazénem, brouzdalištěm pro děti a saunou. Parkoviště je k dispozici za příplatek. V zahradě je pro hosty připravený gril a děti se mohou těšit na dětské hřiště. V areálu je i kavárna. V Rewalu je mnoho cyklistických tras, tudíž je to místo vhodné pro aktivní dovolenou. Willa Arielka je vzdálená 500 metrů od vlakového nádraží Rewal a 1,3 km od ruin kostela ze 14. století v obci Trzęsacz.
Willa Arielka nabízí moderní světlé ubytování s bezplatným Wi-Fi. Všechny pokoje a apartmány ve Willa Arielka mají koupelnu se sprchou, lednici, rychlovarnou konvici a TV.
Willa Arielka je vybavena tak, aby si hosté mohli připravit stravování sami, nicméně v areálu si také můžete pochutnat na domácí kuchyni podávané v prostorné jídelně jako snídaně a polopenze. K dispozici je i kavárna a gril v areálu.

Středisko se nachází na okraji města v ochranném pásmu borového a smrkového lesa, 300 m od sjezdu na širokou pláž v destinaci Pogorzelica.

Jedná se o velice útulný a moderní hotel v Západopomořanské oblasti v obci Mrzeżyn.
