otevřít menu
Státy a oblasti
 • Česká Republika
  550
 • Slovensko
  191
 • Polsko
  2
 • Rakousko
  8
 • Maďarsko
  51
 • Slovinsko
  36
 • Chorvatsko
  6
 • Itálie
  2
 • Černá Hora
  0
 • Něměcko
  0
Ve dvou nebo s rodinou do termálních lázní Velký Meder na Slovensku

Ve dvou nebo s rodinou do termálních lázní Velký Meder na Slovensku

Pojeďte na místo, kde zažijete odpočinek, zábavu i vodní radovánky. Ubytujte se ve SPA & Wellness hotelu Orchidea ve Velkém Mederu a nechte se unášet jedinečnou atmosférou. Hotel se nachází jen 20 metrů od známého termálního koupaliště Thermal Corvinus, kam máte v rámci jedné varianty celodenní vstup. V nabídce jsou také vouchery s relaxem v bazénovém a saunovém světě (přímo v hotelu). Postarají se zde o vás opravdu dokonale – od komfortního ubytování a chutné stravy až po odpočinek ve wellness.

SPA & Wellness hotelu Orchidea ve Velkém Mederu

Komfortní ubytování se snídaní či polopenzí

Příjemné lenošení po náročném dni na výletě v okolí nabízí prostorné a komfortní dvoulůžkové pokoje. Několik z nich má i možnost přistýlky či balkonu. Interiér je laděn do hřejivých barev, které vám budou dělat společnost během celého pobytu. Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí, případně oddělenými lůžky, lednicí, trezorem, televizí a bezplatným připojením k síti Wi-Fi. K dokonalému pohodlí přispějí také župany a pantofle. Dostatek soukromí si užijete díky vlastní koupelně se sprchovým koutem, resp. vanou, toaletou a fénem na vlasy. 

SPA & Wellness hotelu Orchidea ve Velkém Mederu

Fantastická gastronomie

Vaše chuťové pohárky potěší bohatá polopenze složená ze snídaně formou bufetu a večeří, které se podávají v rámci bufetových stolů nebo výběrem z denního menu. K fantastickému zážitku z jídla přispěje i moderně laděná restaurace s venkovní terasou. Najíst se zde můžete i během obědu, kdy si pochutnáte na české a mezinárodní kuchyni doplněné o lahodný doušek vína ze sklepa Topoľčianky.

SPA & Wellness hotelu Orchidea ve Velkém Mederu

Bazénový a saunový svět či vstup na termální koupaliště

Na dovolené je odpočinek samozřejmostí, a proto máte v rámci variant i jedno či dvouhodinové vstupy do bazénového a saunového světa přímo v hotelovém SPA & Wellness. Zaplavete si v plaveckém bazénu s protiproudem, který má teplotu vody 29 °C, poté se zahřejete ve vířivce, na chvíli se zavřete do finské, parní i solné sauny a odtud zamíříte do relaxační zóny s lehátky. V nabídce je také pobyt s celodenním vstupem na termální koupaliště Thermal Corvinus

SPA & Wellness hotelu Orchidea ve Velkém Mederu

Výlety do okolí i relax ve wellness

Vodní radovánky v termálních lázní jsou super, ale pokud vás už omrzí vyhřívání se na sluníčku, plavání v bazénu nebo spouštění se na tobogánech, a tak se vydejte za zážitky do okolí Velkého Mederu. Projet se můžete ke Klátovskému a Čičovskému ramenu, zajet si na koni v areálu Czajlik ranču nebo si vyzkoušet závodní okruh v Slovakia ringu, který najdete v krásné obci Ořechová Potôň. Cyklotras je zde hub jako po dešti, prozkoumejte zajímavosti na Žitnoostrovské či Dunajské cyklomagistrále, které vás zavedou na výjimečná místa. 

SPA & Wellness hotelu Orchidea ve Velkém Mederu