otevřít menu
Státy a oblasti
 • Česká Republika
  550
 • Slovensko
  191
 • Polsko
  2
 • Rakousko
  8
 • Maďarsko
  51
 • Slovinsko
  36
 • Chorvatsko
  6
 • Itálie
  2
S rodinou nebo ve dvou za zážitky do Jičína

S rodinou nebo ve dvou za zážitky do Jičína

Hotel reStart nabízí luxusní ubytování až ve 44 pokojích s exkluzivním výhledem na historické město Jičín, dále vyhlášenou gurmánskou restauraci La Favorita.

Wellness a masáže, relax plnými doušky

Pokud vás láká především relax, zvolte variantu s neomezeným vstupem do wellness. Ve zbrusu novém hotelovém centru na vás čeká několik druhů saun. Dopřát si můžete i pobyt s thajskou masáží pro dva. Krásně si tu odpočinete po výletech, které po okolí podniknete.

Na okamžik zapomeňte na starosti v práci a unikněte každodenním stereotypům. V relaxační místnosti hotelu reSTART plyne život svým vlastním tempem a vy zde najdete vše pro váš vysněný odpočinek. Budou vás hýčkat, abyste se po návštěvě našeho wellness centra cítili jako znovuzrození.

S rodinou nebo ve dvou za zážitky do Jičína

Na kolo, do přírody či za sportem

A že toho na objevení čeká spousta. Krásy Českého ráje se dají objet na kolech nebo koloběžkách, které vám v hotelu půjčí. Romantickou procházku do historického centra města už zvládnete pěšky. A pořádně do těla si můžete dát i v hotelovém fitness centru či v přilehlém sportovním areálu s fotbalovým i volejbalovým hřištěm a tenisovými kurty.

Moderní pokoje

S rodinou nebo ve dvou za zážitky do Jičína

Těšte na komfortně a vkusně zařízené pokoje s moderní samostatnou koupelnou a toaletou. Zabydlíte se ve dvoulůžkovém pokoji typu Executive s klimatizací, velkou LCD televizí a minibarem i setem na přípravu čaje a kávovarem Nespresso. V koupelně najdete také kosmetiku s arganovým olejem a fénem. 

Dovádění s dětmi

Kluci a holky se perfektně vyřádí ve skákacím hradu, své kuchařské umění mohou předvést v mini kuchyňkách a malé kutily dozajista potěší dětské ponky s nejrůznějším nářadím. Vaše děti v dětské herně hotelu reSTART jednoduše nebudou vědět, kam dřív skočit.

S rodinou nebo ve dvou za zážitky do Jičína

Výborné jídlo ráno i večer

Zdejší snídaňová tabule hýří pestrostí, nápaditostí, výživností a na internetu má skvělé recenze. Na své si samozřejmě přijdou i milovníci vajíček, párků či klobásek. Nechybí ani bezlepkové pečivo, zelenina, široký výběr nápojů. 

La Favorita Jičín – ráj všech labužníků

S rodinou nebo ve dvou za zážitky do Jičína

Vyhlášená restaurace La Favorita láká na chutě z celého světa.  Připravujeme českou klasiku i mezinárodní speciality včetně italské pizzy. Toužíte-li po ničím nerušené romantice, příjemná obsluha vám naservíruje oběd i večeři přímo v pokoji. A se sklenkou vína či vychlazeným půllitrem se můžete usadit v letní zahrádce.