otevřít menu
Státy a oblasti
 • Česká Republika
  550
 • Slovensko
  191
 • Polsko
  2
 • Rakousko
  8
 • Maďarsko
  51
 • Slovinsko
  36
 • Chorvatsko
  6
 • Itálie
  2
 • Černá Hora
  0
Park Hotel KUR & SPA a Hotel Buczyński Medical & Spa

Park Hotel KUR & SPA a Hotel Buczyński Medical & Spa

Park Hotel Kur & Spa - rodinný hotel v Sudetech se nachází přímo ve Świeradówě-Zdróji. Hotel je určený pro osoby starší 16 let. Cílem tohoto rozhodnutí je vytvořit klidnou a pohodovou atmosféru, kde si dospělí mohou užívat dovolenou bez obav z hluku. Hosté mohou plně využít možnosti, které nabízí vynikající poloha hotelu - Lázně Svěradov - krásné lázeňské město plné úchvatných výhledů, turistických stezek a nádherných léčivých vod. 
1
Lázně Svěradov vděčí za svou oblibu bahenním koupelím, minerálním pramenům a unikátnímu mikroklimatu, které jsou v Evropě jedinečné. Lázeňské středisko se nachází v Jizerských horách, které se vyznačují výjimečnou přírodou. Rašeliniště, nespočet pramenů a zvláštní vegetace vybízejí k procházkám a túrám.
Park Hotel KUR & SPA disponuje 160 lůžky v 83 pokojích. Každý pokoj je komfortně vybaven: koupelnou se sprchovým koutem či vanou, telefonem, sejfem, satelitní televizí, rádiem, ledničkou a fénem.
2
V hotelové restauraci se podávají snídaně a večeře formou pestrého bufetu. Hotelová restaurace zároveň nabízí možnost ochutnat jak tradiční jídla polské kuchyně, tak i jídla mezinárodní kuchyně.
3
Hotel Buczyński **** Medical & Spa nabízí ubytování v komfortních podmínkách, bohatou nabídku SPA & Wellness a krásu okolní přírody. Hotel Buczyński **** Medical & Spa se nachází v samém srdci lázeňského města Świeradów-Zdroj. Nádherná horská krajina Świeradówa-Zdroju umožňuje hostům splynout s přírodou. Doporučujeme prohlídku krásných lázní, pěší turistiku v Jizerských horách nebo jízdu na kole po singltreku.
4
V hotelu Buczyński**** Medical & Spa si můžete odpočinout od ruchu velkoměsta a vychutnat si svěžest přírody. Hotel se nachází na krásné turistické stezce. 
V hotelových lázních nabízí celou řadu procedur, které zaručují maximální relaxaci a regeneraci. V zóně Medical navíc můžete využít léčebné procedury. Hotel má k dispozici vlastní wellness, bazén s výhledem na lyžařský vlek, vnitřní a venkovní vířivku, fitness a saunu. 
2
Hotel nabízí ubytování v bohatě vybavených pokojích s vysokým standardem. Pokoje jsou vybaveny elegantním nábytkem a mnoha vylepšeními, které Vám umožní plně odpočívat.
4
Restaurace Hotelu Buczyński **** Medical & Spa nabízí hostům stravování jako je snídaně a večeře formou bufetu. Nabízí však rovněž možnost objednání jídel a'la carte.
6
Nechte se okouzlit kouzlem Jizerských hor!