otevřít menu
Státy a oblasti
 • Česká Republika
  550
 • Slovensko
  191
 • Polsko
  2
 • Rakousko
  8
 • Maďarsko
  51
 • Slovinsko
  36
 • Chorvatsko
  6
 • Itálie
  2
 • Černá Hora
  0
 • Něměcko
  0
Letní prázdniny v Maďarsku s neomezeným wellness a vstupenkami do termálních lázní

Letní prázdniny v Maďarsku s neomezeným wellness a vstupenkami do termálních lázní

V maďarském městě Bük se nachází oblíbený hotel Piroska. Čeká na vás pohodlný pokoj, polopenze formou bufetu a neomezený vstup do wellness. A to není jediný relax, který si během dovolené užijete! Najdete tu totiž i druhé největší maďarské lázně Bükfürdő, do kterých dostanete celodenní vstup.

Luxusní Hotel Piroska

Komfortní pokoj a neomezený wellness

Připravený pro vás bude komfortní pokoj s vlastní koupelnou se sprchou nebo vanou. Všechny pokoje jsou vybavené miniledničkou, televizí a Wi-Fi. 

Luxusní Hotel Piroska

Každý den si pochutnáte na bohaté polopenzi – snídaně i večeře se podávají formou bufetu v hotelové restauraci Mandola, kde se servírují maďarské i mezinárodní gastronomické speciality. Zavítat můžete také do lobby baru a vychutnat si třeba výbornou kávu.

Čeká na vás nejen skvělé jídlo, ale i parádní relax – v rámci všech variant máte neomezený vstup do wellness. Najdete tu bazény, vířivku, tepidárium s barevnou terapií a několik druhů saun vč. turecké parní lázně s aromaterapií. Dopřát si tu navíc můžete pro chvíle pohody i osvěžující drink, v relaxační zóně je připraven wellness bar. V rámci pobytu na 3 a více nocí si tu užijete i 20min. masáž zad, další relax si dopřejte za příplatek – dělají tu mnoho druhů masáží a beauty procedur.

Bükfürdő - druhé největší maďarské lázně

Odpočinek a skvělý relax na vás čeká v samotném městě Bük. Stojí tu totiž druhé největší lázně v celém Maďarsku – termální lázně Bükfürdő. Přímo od  až k lázním kyvadlová doprava.

Luxusní Hotel Piroska

V bazénech vás bude léčit termální voda o teplotě 23 - 38 °C. Najdete zde nespočet plaveckých a zážitkových bazénů, nechybí ani saunový svět či prostory pro relaxaci. Celodenní vstupné pro dospělého začíná na 5 000 HUF, ale rozhodně této investice do vlastního zdraví a obnovy sil nebudete litovat.

Co všechno můžete využít v lázních Bükfürdo?

Bazénový lázeňský komplex s více než 32 bazény s termální vodou, vzduchovými tryskami, chrliči vody, protiproudem, tobogánem, dětským bazénem s brouzdalištěm a atrakcemi.

Saunový svět s tepidáriem, parními lázněmi, infra a finskou, aromatickou i venkovní saunou s ochlazovacím bazénkem, s vířivkou, s Kneippovou koupelí a dalšími speciálními saunami. Personál navíc připravuje i jedinečné saunové seance.

Medical wellness se speciálními koupelemi, relaxačními masážemi, teplými zábaly a ošetřeními těla regenerující pokožku.

Vlastní lázeňskou restauraci s denně aktualizovanými nabídkami, sezónně se měnící nabídkou a la carte a nabídkou denních zákusků.

Luxusní Hotel Piroska

V lázních Bükfürdő vám zdejší prameny pomohou zejména při léčbě nemocí trávicího traktu (žaludek, játra), gynekologických či metabolických onemocnění (cukrovka, dna, obezita), poruch pohybového ústrojí (klouby, páteř), močového ústrojí a dalších.

Děti jsou zde vítaní!

Luxusní Hotel Piroska

V hotelu Piroska rádi uvítají i nejmenší hosty. Na přání je k dispozici vybavení pro děti jako postýlka, přebalovací podložka, dětská vanička, ohřívač lahve, ohřívač vody a různé hračky. Ve wellness části hotelu se kromě dětského bazénu nachází také rodinný relaxační prostor s hračkami, chodítkem a přebalovací místností. Dále je pro malé klienty připraven i dětský koutek. Samozřejmostí jsou dětská jídla podávaná v restauraci.