otevřít menu
Státy a oblasti
 • Česká Republika
  550
 • Slovensko
  191
 • Polsko
  2
 • Rakousko
  8
 • Maďarsko
  51
 • Slovinsko
  36
 • Chorvatsko
  6
 • Itálie
  2
 • Černá Hora
  0
 • Něměcko
  0
Dokonalý relax v Hluboké nad Vltavou

Dokonalý relax v Hluboké nad Vltavou

2023-04-25T05:38:04+00:00 25.04.2023

Přímo u hotelu začíná krásný park a krátkou procházkou přes něj se dostanete rovnou k zámku nebo k některému z mnoha rybníků. 

Dokonalý relax v Hluboké nad Vltavou

Pobyt nabitý relaxem a dobrým jídlem

Součástí pobytového balíčku jsou bufetové snídaně či polopenze. V rámci večeří se těšte na 3chodové nebo bufetové menu a vždy také na parádní panoramatický výhled z restaurace.

Dokonalý relax v Hluboké nad Vltavou

Restaurace s výhledem do parku a na Munický rybník, restaurace je napojena na letní terasu nad terénem hotelového parku, jíž příjemně stíní markýza. Z této se můžete kochat pohledem na rybník či hlídat děti, kterým je k dispozici hotelové hřiště u této terasy.

Dokonalý relax v Hluboké nad Vltavou

Útulné ubytování jen kousek od zámku

Hotel je obklopený parkem v kraji plném rybníků – to je prostě nádhera. Bydlet budete v pokojích Standard či Superior, jejichž interiér je inspirován čtveřicí ročních období. Součástí hotelu jsou i 3 plně bezbariérové pokoje. 
Všechny pokoje jsou vybavené LCD televizory se satelitním příjmem, telefonem, minibarem, trezorem, pracovním stolem i pohovkou a patří k nim samozřejmě vlastní toaleta a koupelna včetně fénu. Najdete tu také set na přípravu kávy.
Dokonalá relaxace

Dokonalý relax v Hluboké nad Vltavou

Wellness & Relax

V hotelu nechybí privátní wellness centrum. Pro milovníky odpočinku je v nabídce varianta s koupelí. Na výběr je 6 druhů, relaxovat přitom budete ve společné dvojvaně, takže si vyberte tu, která udělá dobře vám oběma. Bude to rašelinová, pivní nebo třeba koupel v růžích?

Pro sportovní nadšence je k dispozici plně vybavené fitness centrum s kardio zónou, posilovacími stroji a činkami.

Pro ty nejmenší se u hotelu nachází menší dětské hřiště, na nějž vidíte přímo z terasy hotelové restaurace.

V hotelu jsou k zapůjčení jízdní kola či vybavení na petanque.

Dokonalý relax v Hluboké nad Vltavou

Ideální místo na výlety do přírody

Hotel je fantastickým výchozím bodem pro návštěvu krásných míst v Jižních Čechách! Kromě zmiňovaného zámku jsou to například architektonický skvost, obec Holašovice (20 km), město zapsané na Seznamu UNESCO Český Krumlov (30 km) nebo husitské město Tábor (50 km). Centrum Českých Budějovic je pak vzdáleno jen 10 km.